У моду з часом: фешн-шопінг з вигодою

FARFETCH: як зекономити на високих брендах
FARFETCH: як зекономити на високих брендах
Відкрийте для себе fashion-платформу FARFETCH, яка пропонує купити дизайнерський одяг від кутюр зі знижками до 50%. Дізнайтесь як купити за промокодом оригінал від Prada, Chanel, Dior з безкоштовною доставкою в Україну без ризику, в нашій статті.
FARFETCH проти або і Luisaviaroma
FARFETCH проти або і Luisaviaroma
В інтернет-магазині FARFETCH здебільшого представлені актуальні колекції цього сезону, немає старих колекцій за завищеними цінами: за хорошими знижками можна придбати старі колекції світових брендів. Gucci, Fendi, Burberry та інші модні будинки чекають на вас у каталогах магазину.
Жіночі сумки. Типи, моделі та види
Жіночі сумки. Типи, моделі та види
Жіночі сумки є найпопулярнішою статтею замовлень у зарубіжних інтернет-магазинах – вигідні ціни, величезний асортимент та відсутність підробок приваблюють модниць зі всіх просторів. Але дуже часто тільки на пошуки підходящої моделі йдуть дні - і справа тут не в ціні або перевагах кольору, а мовному бар'єрі. Найчастіше ми не знаємо як перекладається та чи інша назва сумки з англійської мови і бродимо по сайтах немов сліпі кошенята. Спробуймо розібратися в ситуації і познайомимося з англомовними термінами, які позначають основні типи, моделі та стилі жіночих сумок.
Додати промокодЯк використати код?