Власникам інтернет-магазинів

Promokod.com.ua є майданчиком для співпраці покупців і продавців українського онлайн-ринку. На майданчику публікуються знижки на популярні українські та закордонні магазини. Реєструючи магазин на Promokod.com.ua, ви отримуєте ще одну можливість покращувати продажі та просувати свої послуги. Після додавання магазину вам буде доступне управління промокодами і знижками. Зі свого боку, ми зробимо все, що від нас залежить, щоб збільшити ваші продажі за допомогою нашого сайту.

Під час реєстрації свого магазину необхідно враховувати наступне:

  • Якщо у вашому магазині немає функції введення промокодів - він не буде розміщений. 
  • Ви - власник магазину або його представник та зв'язуєтеся з нами за допомогою пошти з доменним ім'ям вашого магазину. 
  • Ми додаємо тільки популярні магазини, які будуть цікаві широкому колу відвідувачів - за світовим рейтингом Similarweb - до 1 млн.
  • Ми не додаємо: онлайн-казино, інтим-магазини (сексшопи), ресурси з продажу алкоголю, біодобавок, дженериків та інших сумнівних продуктів.
  • Іноді, без пояснення причини, ми маємо право відмовити вам у розміщенні вашого магазину.

Пам'ятайте: після додавання свого магазину ви повинні стежити за тим, щоб на ресурсі були постійно активні промокоди. За відсутності знижок та акцій ви нівелюєте лояльність клієнтів до вашого бренду.

Будьте з нами та заробляйте!

Ми використовуємо файли cookie для вашої зручності. Користуючись нашим сайтом, Ви приймаєте наші правила застосування cookies та подібних технологій.